środa, 22 marca 2017

#LiniaProsta

Cześć!
Przychodzę dzisiaj do was z ciekawą akcją pod tytułem "linia posta". Na czym polega?
21 marca to także dzień, w którym wystartowała akcja #LiniaProsta – prosty sposób, by pomóc osobom z zespołem Downa. Akcja jest organizowana przez Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z zespołem Downa „Bardziej kochani” i telewizję Lifetime.
Podczas akcji zbierane będą pieniądze na projekt Stowarzyszenia Bardziej Kochani „Mieszkanie chronione”, który ma pomóc usamodzielnić się osobom z zespołem Downa. Jak to zrobić?
 By na konto stowarzyszenia wpłynęło pięć złotych, wystarczy wykonać zdjęcie przekreślonej dłoni, oznaczyć je hashtagiem #LiniaProsta i opublikować w mediach społecznościowych. Dlaczego taki symbol? Bo pojedyncza bruzda zgięciowa na dłoni to charakterystyczna cecha osób trisomicznych.


Pomagajmy wspólnie! Jest to tylko wrzucenie zdjęcia na stronkę. Co ci to da? Satysfakcje. Jeśli 100 osób wrzuci zdjęcie mają już 500 zł a to bardzo dużo dla tych osób! Pomagajmy! To mały gest by zmienić świat na lepszy!

2 komentarze:

  1. Bardzo fajna akcja :) Widać , że już dużo osób się w nią włączyło. Sama zrobię zdjęcie i wstawię. Warto pomagać.
    http://xgabisxworlds.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. To była świetna akcja! :)

    oliviaczyta.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Droga do szczęścia

Ile razy zastanawiałyście się nad przyszłością związku? Ile razy padały pytania: Co jeśli mnie zdradzi? Co jeśli pozna lepszą? Co jeśli się...